Folklore groups

Ansambel Sinimaniseele
Ülle Paltser
kureneiu@gmail.com

Eesti Noorte Viiulikoor
Juta Helilaid
muusikakool@kose.ee

Eesti ukrainlaste folklooriansambel Zurba
Vladimir Leibjuk
zurba92@mail.ru

Folklooriansambel Reevele
Laura Šmideberga
laura.shmideberga@gmail.com

Traditsioonilise Kultuuri Keskus Suprjadki MTÜ
Marina Kuvaitseva
su prjadki@gmail.com

Folkloorirühm Dagö
Helle-Mare Kõmmus
helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Folkloorirühm Kaasike
Valve Lankots
info@reakylavanakool.ee

Folkloorirühm Kihnumua
Katrin Kumpan
veera.leas@kihnu.ee

Folkloorirühm Käokirjas
Ülle Podekrat
yllepodekrat@hot.ee

Folkloorirühm Käokuld
Merle Suss
merle.suss@mail.ee

Folkloorirühm Mesilane
Helle Kaalep
kaaleph@hot.ee 

Folkloorirühm Munuksed
Maret Lehto
maret.lehto@mail.ee

Folkloorirühm Saue Kägara
Elena Kalbus
elena7787@hot.ee

Folklooriselts Jõgevahe pere
Airi Rütter
jogevakk@hot.ee

Hanila Laulu- ja Mänguselts
Eha Raja
hanilamuuseum@hot.ee

Ingerisoomlaste folkloorirühm Kullero
Hillar Talvik
hillar.talvik.001@mail.ee

Ingerisoomlaste folkloorirühm Mummot
Helje Peet
valerip@hot.ee

Karksi folkloori õpituba
Anneli Arraste
anneli.arraste@karksi.ee

Koeru folkloorirühm
Anne Pindre
kultuurimaja@koeruvv.ee

Lahemaa Rahvamuusikud
Viivi Voorand
viivi.voorand@mail.ee 

Laulu- ja tantsuselts Kunglarahvas
Aime Oitsalu
aiandusmesindus@gmail.com

Leisi VäRKS
Tiina Oks
tiina.oks@hot.ee

Lustpill
Sirje Luik
sirts55@hot.ee

MTÜ Tantsuselts Viisuveeretajad
Merle Lättekivi
viisuveeretajad@gmail.com 

Naisrühm Audru Naised
Helgi Roots
muuseum@audru.ee

Pelgulinna Folklooriklubi
Kreete Mägi
kreete@hotmail.com

Peterburi eestlaste folkloorirühm Neevo
Marina Akimova
makimova@yandex.ru

Pillipuu
Lille Tali
mtupillipuu@hot.ee

Pärnu Koidula Gümnaasiumi folkloorirühm
Elfride Nikolai
ets37@hot.ee 

Pärnumaa Rahvakultuuriselts Hoiuspuu
Aili Rehe
aili.rehe@mail.ee

Rahvakunstiselts Juhukse
Kristiina Kapper
kristiina.kapper@gmail.com

Rahvakunstiselts Leigarid
Sille Kapper
sillek@hot.ee

Rahvamuusikaansambel Tõmba Jüri
Aime Oitsalu
aiandusmesindus@gmail.com

Rahvatantsuansambel Kajakas
Rita Mändla
rita.mandla29@gmail.com 

Rahvatantsu, rahvamuusika ja käsitöö selts Kägara
Elfride Nikolai
ets37@hot.ee

Rahvatantsurühm Vormsi
Eidi Leht
eidi.leht@vormsi.ee 

Rahvatantsuselts Kaera-Jaan
Mare Kais
mare.kais@mail.ee 

Rahvatantsuselts Pääsuke
Katrin Krause
katrin@kodukyla.ee

Rahvuskultuuriselts Kirmas
Ülle Jaeger
ylle.jaeger@hotmail.com

Rahvatantsurühm Känd ja Käbid
Arno Aadma
ekiriarnole@gmail.com

Rahvatantsuselts Upsijad
Tarmo Lillo
tarmo.lillo@gmail.com

Regilauluansabel Koidu Tähed
Koidu Ahk
tsirguko@gmail.com

Segarahvatantsu- ja folkloorirühm Kolumats
Liis Jaamets
rahvamaja@rannu.ee 

Segarühm Räämakad
Sirje Osipov
aiandusmesindus@gmail.com

Seto lauluselts Siidisõsarõ
Ilme Haavalo
ilme.haavalo@gmail.com

Seto lauluselts Sorrõseto
Valli Karp
vallikarp@hot.ee

Seto leelokoor Kuldatsäuk
Laine Lõvi
setomuuseum@hot.ee

Seto leelokoor Leiko
Veera Hirsik
kersti.kirikmae@neti.ee 

Seto leelokoor Sõsarõ
Elvi Nassar
elvi@evm.ee 

Silmaline
Pille Nagel
nagel.pille@gmail.com

Slaavi Ühing Bõliina
Ludmila Jampolskaja
natalja.jampolskaja@mail.ee

Slaavi Ühing Istoki
Antonina Kotšekova
istoki@hot.ee

Suupilliklubi Piccolo
Peeter Joosep
peeter.joosep@gmail.com

Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsurühm Leesikad
Kristiina Kapper
kristiina.kapper@gmail.com

Tarvanpää Selts
Liis Otstavel
liis.otstavel@gmail.com

Vastse-Kuuste kultuurimaja folkloorirõhm Kõivokõsõ
Irina Retkova
vkkultuurimaja@hot.ee

Vigala Folklooriselts Kiitsharakad
Krista Tõldmaker
toldmaker@hot.ee

Virumaa Noorteorkester
Pilvi Lepiksoo
pilvi.lepiksoo@rahvakultuur.ee

Võru Ingerisoomlaste Selts
Silvi Labbi
silvi.labbi@seb.ee

Võru Kultuurimaja Kannel segarühm
Maie Pau
maie.pau@rahvakultuur.ee

Võru leeloansambel Helmekaalaq
Silvi Eksin
apunamae@gmail.com