Eesti rühmad välisfestivalidel

2018

Leigarid – rahvusvaheline trummi- ja rahvakultuurifestival “Drums dialogue for peace” (Egiptus)

2017

Dagö – 30. rahvusvaheline folkloorifestival Baltica (Leedu)

Sõsarõ – Skamba Skamba Kankliai (Leedu)

Leigarid – “Berdemlyk”  International Festival of National Cultures (Venemaa)

Soveldaja – Festival Mondiale del Folklore “Castello di Gorizia” (Itaalia)

Anna Raudkatsi Tantsuselts – Agrinio international folk dance and athletic festival (Kreeka)

Koidupuna – Hollo ja Martta (Soome)

2016

Tarvanpää – Festival Internacional de Folclore dos Acores (Portugal)

Soveldaja – Fetes de la Vigne de Dijon (Prantsusmaa), Od Celja Do Žalca (Sloveenia)

Kirmas – Erau Adat Kutai & International Folk Art Festival (Indoneesia)

Leesikad – The International Children Folk Festival-contest “Kotylasya Torba” (Ukraina)

Leigarid ja Leesikad – Folkloriada (Mehhiko)

Leigarid – Surabaya International Cross Culture Festival (Indoneesia)

2015

Käokirjas – International Folklore Festival Folkmoot (USA)

2014

Folkloorirühmad Väike Hellero ja Kannelkond  – 27. Rahvusvaheline Folkloorifestival Baltica (Leedu)

Folkloorirühm Käokirjas – Folkloorifestival Tahitil

Leigarid – Folkloorifestival Maranhão osariigis Sào Luis’i linnas (Brasiilia)

2013

Kohila noorte tantsurühm Rõõmupäkad – 12th International Children’s Festival for Performing Arts 2013 (India)

Kihnu kooli folkloorirühm Suarõkõ – 2nd International Children’s Folklore Festival Sofia (Bulgaaria)

Tarvanpää – XVIII International Folklore Festival Zacatecas (Mehhiko)

Leesikad – Yilan International Children’s Folklore & Folkgame Festival (Taiwan)

Leigarid – Festival Internacional de Danzas Folklóricas Festidanza (Peruu)

2012

Leisi Keskkooli folkloorirühm – Tanssiva Turku (Soome)

Ürgleigarid ja Rēvele – Rahvusvaheline folkloorifestival Baltica (Läti)

Tantsuansambel Sõprus – Tianjin International Children’s Culture and Art Festival (Hiina)

Lahemaa Rahwamuusikud – 4. CIOFF® Folkloriada (Lõuna-Korea)

Folkloorirühm Vormsi – Festival Internacional de Folklor de Hidalgo, Festival of Puebla, Festival of Veracruz, Festival of Tlaxcala (Mehhiko)

2011

Eesti Folkloorinõukogu (CIOFF® Estonia) – Masku Tradiciju Festivals (Läti)

Ilolatse ja emad – Rahvusvaheline folkloorifestival Baltica (Leedu)

Käokirjas – Aceh International Folklore Festival (Indoneesia)

Kõõrukiri – Summerfest International Folkdance Festival and Folkart Fair (Ungari)

Mokornulga leelokoor – Katlakalns 1st International Folklore Festival (Läti)

Leigarid ja Sorrõseto – Pre-Folkloriada (Lõuna-Korea)

2010

Käokirjas – Great Baekje World Festival (Lõuna-Korea)

Juhukse – Vasilitzia Folklore Festival (Küpros)

Lahemaa Rahwamuusikud – Interfolk (Prantsusmaa)

Hoiuspuu – Festival Del Tirreno (Itaalia)

Leigarid – Folklore Festival Neustadt (Saksamaa); Traditional Dance Festival (Läti); Sint-Niklaas Volkskunstweek (Belgia)

Siidisõsarõ – Rahvusvähemuste festival (Läti); Etnokultuurifestival “Perridõ kokkotulõk” (Venemaa)

Segapidi – Jaya International Student Folklore Festival (Indoneesia)

Helmekaala – Prague Folklore Days (Tšehhi)

Sõsarõ – Etnokultuurifestival “Perridõ kokkotulõk” (Venemaa)

Piccolo Folk – Munnaritreffit 2010 (Soome); Huuliajolla (Soome)

Alumni of Folk-Ensemble of Tartu University – International Folk Festival “Eurofolk – Zamość” (Poola)