Kultuuri-, haridus- ja teadusasutused

 

Eesti Rahvaluule Arhiiv
Janika Oras
janika@folklore.ee

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Tanel Veeremaa
tanel.veeremaa@tmm.ee

Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
Ly Meldorf
kultuur@kaina.hiiumaa.ee

SA Eesti Vabaõhumuuseum
Merike Lang
merike@evm.ee

Tallinna Ülikool Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
Sille Kapper
sillekapper@gmail.com

Tartu Ülikooli eesti ja võrdleva rahvaluule osakond
Elo-Hanna Seljamaa
elo-hanna.seljamaa@ut.ee

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, rahvusliku käsitöö osakond
Ave Matsin
ave.matsin@ut.ee

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, muusikaosakond
Cätlin Mägi
catlincatlin@gmail.com

Värska Kultuurikeskus
Marija Jurtin
kultuurikeskus@verska.ee