Rühmad

Anna Raudkatsi Tantsuselts
Kalli Mägar
raudkatsi.selts@gmail.com

Arhailise meestelaulu ansambel Lüü-Türr
Tiit Saare
tiitsaare@gmail.com

Eesti ukrainlaste folklooriansambel Žurba
Vladimir Leibjuk
zurba92@mail.ru

Folkansambel Pillipiigad
Juta Helilaid
angelika.kadarik@gmail.com

Folklooriansambel Bõliina
Ludmilla Jampolskaja
natalja.jampolskaja@mail.ee

Folklooriansambel Reevele
Laura Šmideberga
laura.shmideberga@gmail.com

Folkloorirühm Dagö
Helle-Mare Kõmmus
helle-mare.kommus@rahvakultuur.ee

Folkloorirühm Kaasike
Evi Vaher
evi.vaher@gmail.com

Folkloorirühm Kihnumua
Katrin Kumpan
veera.leas@kihnu.ee

Folkloorirühm Käokirjas
Ülle Suur
ullesuur@gmail.com

Folkloorirühm Saue Kägara
Elena Kalbus
kersti.anni@hotmail.com

Folklooriselts Jõgevahe pere
Marika Järvet
jogevahepere@gmail.com

Folklooriselts Kiitsharakad
Krista Tõldmaker
toldmakerk@gmail.com

Folklooriselts Kunglarahvas
Reeli Tänavsuu
reeli28@gmail.com

Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts
Ene Aedmaa
ene.aedmaa@gmail.com

Hanila Laulu- ja Mänguselts
Eha Raja
aaviku.raja@gmail.com

Ingerisoomlaste folkloorirühm Kullero
Hillar Talvik
hillar.talvik@gmail.com

Ingerisoomlaste folkloorirühm Mummot
Helje Peet
valerip@hot.ee

Ingerisoomlaste Võru Selts
Silvi Labbi
silvi.labbi@hotmail.com

Kultuuriselts Viruskundra
Katrin Peil
viruskundraselts@gmail.com

Kärgula pärimusring
Kati Soon
kati.soon@gmail.com

Lahemaa Rahvamuusikud
Viivi Voorand
viivi.voorand@gmail.com

MTÜ Lustpill
Sirje Luik
sirtsluik@gmail.com

MTÜ Pillipuu
Lille Tali
mtupillipuu@hot.ee

MTÜ Tantsuselts Viisuveeretajad
Merle Lättekivi
viisuveeretajad@gmail.com

Naisrühm Audru Naised
Maie Kalbus
ilona@nouanne.ee

Noorte rahvakultuuri selts Sinimaniseele
Ülle Paltser
kureneiu@gmail.com

Pelgulinna Folklooriklubi
Kreete Viira
kreete.viira@gmail.com

Peterburi eestlaste folkloorirühm Neevo
Marina Akimova
makimova@yandex.ru

Pärnu Rahvakultuuri Selts Mesilane
Helle Kaalep
kaaleph@hot.ee

Pärnumaa Rahvakultuuriselts Hoiuspuu
Aili Rehe
aili.rehe@mail.ee

Rahvakultuuriselts Kirmas
Raivo Erm
raivoe8@gmail.com

Rahvakunstiselts Juhukse
Madli Teller
madliteller@gmail.com

Rahvakunstiselts Leigarid
Sille Kapper
sille.kapper@gmail.com

Rahvamuusikaansambel Tõmba Jüri
Esta Ruusmann
esta.ruusmann@gmail.com

Rahvatantsuansambel Kajakas
Rita Mändla
rita.mandla29@gmail.com

Rahvatantsu, rahvamuusika ja käsitöö selts Kägara
Elfride Nikolai
ets37@hot.ee

Rahvatantsurühm Känd ja Käbid
Arno Aadma
ekiriarnole@gmail.com

Rahvatantsurühm Vormsi
Eidi Leht
eidi.leht@vormsi.ee

Rahvatantsuselts Kaera-Jaan
Mare Kais
mare.kais@mail.ee

Rahvatantsuselts Pääsuke
Külli Pällo-Ojala
info@paasuke.eu

Rahvatantsuselts Upsijad
Tiit Lemsalu
tiit.lemsalu@gmail.com

Regilauluansambel Koidu Tähed
Koidu Ahk
tsirguko@gmail.com

Regilauluansambel Silmaline
Pille Nagel
nagel.pille@gmail.com

Segarahvatantsu- ja folkloorirühm Kolumats
Maigi Rekand
maigi.rekand@gmail.com

Segarahvatantsurühm Kannel
Maie Pau
maie.pau@rahvakultuur.ee

Seto lauluselts Siidisõsarõ
Ilme Haavalo
ilme.haavalo@gmail.com

Seto lauluselts Sorrõseto
Valli Karp
vallykarp@gmail.com

Seto leelokoor Helmekaala
Siiri Toomik
helmekaala@gmail.com

Seto leelokoor Kuldatsäuk
Laine Lõvi
info@setomuuseum.ee

Seto leelokoor Madara
Ingrid Ristimäe
rahnimaja@gmail.com

Seto leelokoor Sõsarõ
Elvi Nassar
elvi@evm.ee

Slaavi Ühing Istoki
Antonina Kotšekova
istoki@hot.ee

Suupilliklubi Piccolo
Elmar Trink
parpiccolo@hot.ee

Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad
Kristiina Siig
kristiina.siig@gmail.com

Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja
soveldaja@tlu.ee

Tantsuansambel Tuisuline
Karin Karpa
info@tuisuline.ee

Tartu Folklooriklubi Maatasa
Halliki Pihlap
halliki@pihlap.ee

Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel
Lauri Leht
laurileht.post@gmail.com

Tarvanpää Selts
Liis Otstavel
liis.otstavel@gmail.com

Traditsioonilise Kultuuri Keskus Suprjadki
Marina Kuvaitseva
suprjadki@gmail.com

Vastse-Kuuste folkloorirühm Kõivokõsõ
Kersti Matson
kersti.matson@gmail.com

Virumaa Noorteorkestri Selts
Pilvi Lepiksoo
pilvi.lepiksoo@rahvakultuur.ee

Väike Hellero
Janika Oras
janika@folklore.ee