Seltsid ja vabaühendused

Akadeemiline Rahvaluule Selts
Mari Sarv
mari@folklore.ee

CIOFF® Eesti Noortekoda
Hedvig Haarde
noortekoda@folkloorinoukogu.ee

Eesti Europeade Komitee
Irina Pärila
irina.parila@joelahtme.ee

Eesti-Mordva Selts
Natalia Ermakov
ermakov.natalia@gmail.com

Eesti Pärimusmuusika Keskus
Tarmo Noormaa
folk@folk.ee

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Liina Veskimägi-Iliste
liina@folkart.ee

Eesti rahvapärandi ja kirjavara esitamise selts Loomine
Maie Orav
maie.orav@gmail.com

Eesti Rahvapärimuse Kool
Terje Puistaja
terje.parimuskool@gmail.com

Eesti Rahvatantsu- ja Rahvamuusika Selts
Kalev Järvela
errs@errs.ee

Folgiklubi Kandlekoda
Margit Kuhi
folgiklubi@hot.ee

MTÜ Eesti-Vene Rahvakultuurikeskus Bereginja
Natalja Jampolskaja
natalja.jampolskaja@mail.ru

MTÜ Fenno Ugria Asutus
Viia-Kadi Raudalainen
kadi.raudalainen@fennougria.ee

MTÜ Kunsti- ja kultuuriselts Hohloma
Veronika Meibaum
veronika@venetalu.ee

MTÜ Rakuke
Leila Joosepson
leila.joosepson@gmail.com

MTÜ Virbel
Krista Sildoja
krista@rahvamuusika.ee

Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühendus
Merike Hallik
merike.hallik@rahvakultuur.ee

Saaremaa Rahvakultuuri Selts
Krista Lember
krista@rahvakultuur.ee

SA Kihnu Kultuuriruum
Mare Mätas
kultuuriruum@kihnu.ee