Baltica eelpidudele saab registreeruda aasta lõpuni

top feature image

Baltica eelpidudele saab registreeruda aasta lõpuni

29.mai-2.juuni 2019 toimub Eestis taas pärimuspidu Baltica.Baltica on Eesti, Läti ja Leedu ühine suurim pärimuspidu, mis toimub igal aastal erinevas Balti riigis. Lisaks osaleb ka välisrühmi teistest riikidest.

Selle aastasel Baltical on fookuses kolm teemat – paikkondlik eripära, pidu ja keel. 31.05-2.06 toimuvad peod Tallinnas Tornide väljakul asuvates külades ja ootame kõiki folkloorirühmi ja üksikesinejaid sinna piirkondlike ühiskontseptsioonidega. Selleks, et need ühiskontseptsioonid saaksid sündida, ootame kõiki folkloorirühmi, jutuvestjaid, muusikuid jt osalema piirkondlikel eelpidudel, mis toimuvad 2019. aasta kevadtalvel.

Palun valige registreerumisvormil eelpidude seast pidu, kus saate oma rühmaga osaleda. Registreerimistähtaeg on 31.detsember.

Osalejatelt ootame autentset folkloori, veenvat esitust elava muusika saatel, läbimõeldud paikkondlikku eripära näitavat repertuaari. Eelpeoks on vaja ette valmistada kuni 10-minutiline kava. Eelpidudele saab end kirja panna siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrLbHGYvRKQTx6MKjKkPwHuRezlIAcg6wNuEjh92BfP1N_vA/viewform

Comments are closed.