KULTUURIKOHVIK TÄHISTAB HÕIMUPÄEVI

top feature image

KULTUURIKOHVIK TÄHISTAB HÕIMUPÄEVI

15. oktoobril kl 19 avab Tallinnas kohvikus Ait uksed Kultuurikohvik, kus tähistame hõimupäevi. Tulge ja nautige pärimusmuusikat Ruhnu saare viiulitrio ja projekt-ansambel Trepp esituses.

RUHNU SAARE VIIULITRIO põimib kokku eri sajanditest pärit Ruhnu muusika ja lood. Üheks tervikuks saavad Ruhnu meeleolud, peod, argipäev, loodus, inimesed minevikust ning tänapäevast. Sinna juurde lisatakse vürtsi, maitseid, mälupilte ning sellest kõigest inspireeritud omaloomingut. Koosseis: Karoliina Kreintaal (laul, viiul, vioola), Lee Taul ( laul, viiul), Sänni Noormets (laul, viiul, vioola).

Projekt-ansambel TREPP on omapärane sulam marilanna arhailisest laulust ja küsle-mängust, jaapanlanna kandle- ning udmurdi karmoškamängust. Laskem end neil maailma eri paigust pärit helidel igavikku kanda. Koosseis: Anna Makeev (laul), Sakiko Ishii (kromaatiline kannel) ja Pavel Kutergin (karmoška).

 “Kultuurikohvik“ on hubane kohtumispaik neile, kes soovivad üksteisega pärimusmuusika vahendusel kokku saada ning muusika ja loomingu üle pikemalt mõtiskleda. Ootame publikut selles õdusas kultuuridevahelises dialoogis lugusid nautima ning esinejatele julgelt küsimusi esitama.

Piletid hinnaga 7 eurot on müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal. Neile, kel mingil põhjusel meie Kultuurikohvikusse tulla ei õnnestu, saavad kontserti jälgida veebiülekande vahendusel Eesti Folkloorinõukogu facebooki lehel ning seda soovi korral Fienta keskkonnas toetada. 

Kohtumiseni Kultuurikohvikus!

Comments are closed.