EESTI RAHVAPÄRIMUSE KOOLI 12. TEGUTSEMISAASTA!

top feature image

EESTI RAHVAPÄRIMUSE KOOLI 12. TEGUTSEMISAASTA!

Eesti Folkloorinõukogu liige Eesti Rahvapärimuse Kool kutsus 12nda tegutsemisaasta puhul Tartusse kokku oma koostööpartnerid, et arutada tulevikuplaane ning leida ühiseid koostööpunkte edaspidiseks. 

Eesti Rahvapärimuse Kooli koostööseminaril osales ka Eesti Folkloorinõukogu, kes on Pärimuskooliga teinud tihedalt koostööd näiteks “Hakkame santima!” projekti raames. Kooli eestvedaja Terje Puistaja pälvis 2013. aastal Eesti Folkloorinõukogu väljaantava Pärimuskultuuri preemia. 

Eesti Rahvapärimuse kooli juht Terje Puistaja tõdes, et Pärimuskoolil on aeg teha arenguhüpe ja laiendada oma tegevust ning võrgustikku uuele tasemele. “Tänaselt koostööseminarilt saime väga palju uusi ja innustavaid ideid, kaardistasime meie partnerite ootused Pärimuskoolile ja samas saime arutada ka seda, millist tuge Pärimuskool ise nii olemasolevatelt kui ka tulevastelt koostööpartneritelt vajab”, sõnas Puistaja.  


Eesti Rahvapärimuse Kool pakub alates 2008. aastast erinevaid pärimusõppe programme nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Kursused toimuvad aastaringi ning keskmiselt osaleb ühe aasta jooksul kursustel 2000 õppijat. Pärimuskooli pakutavate kursustega saab tutvuda kodulehel parimuskool.ee 

Soovime Eesti Rahvapärimuse koolile jõudu ja innukat lendu järgnevaks tosinaks aastakümneks. 

Lugupidamisega,

Kati Taal Eesti Folkloorinõukogu juhatuse esinaine

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :
Previous Post :