KÕIK KODUSED TALITUSED VÕIB KÜÜNLAPÄEVAL JULGELT MEESTE KAELA JÄTTA

top feature image

KÕIK KODUSED TALITUSED VÕIB KÜÜNLAPÄEVAL JULGELT MEESTE KAELA JÄTTA

Ahoi, naised! Küünlapäev on teie võimalus elu täiel rinnal nautida! Kes siis ei teaks, et sel südatalve tähisel tuleb anda naistele külas ja kõrtsis viibimiseks piiramatult vaba aega. Kõik kodused talitused võib nüüd julgelt meeste kaela jätta. 

Hea teada! See on alles algus – kevadtalviseid naistepühi lisandub veelgi.  

Ristirahval tasuks minna kirikusse ja süüdata küünal, sest just sel päeval meenutame Jeesuslapse esmakordset viimist templisse. Kirikupärimuse kohaselt süttinud sel hetkel pühakojas iseeneslikult kõik küünlad.

TARGU TALITA! 

Elektrikuludelt saad oluliselt kokku hoida, kui valmistad küünlaid just küünlapäeval – vanarahvas on täheldanud, et just sel päeval valatud küünal annab põledes eriliselt eredat silmavalgust. 

Kui nägid täna päikesepaistet, toob see loodetavasti hea tervise! 

Aitab ketramisest! Nüüd tuleb hakata kangast kuduma või õmblema. Ka tühjade mõtete ketramise asemel tee midagi vajalikku – näiteks kassile pai. 

Arvesta, et kõrtsiskäimisest ja naabrinaistega peetavatest mokalaatadest täna palju aega üle ei jää. Sestap hinda oma võimeid realistlikult ja viska küünlapäevaks koostatud päevaplaan juba varahommikul ahju! 

Viina ja õlut meki nii kaua, kuniks küünlapuna näkku tõuseb, siis oled kogu suve terve – ei piina sind sääsed, parmud, lutikad, täid ega isegi kirbud.

Comments are closed.