Eesti Folkloorinõukogu üldkoosoleku avatud osast on kõik huvilised oodatud osa võtma

top feature image

Eesti Folkloorinõukogu üldkoosoleku avatud osast on kõik huvilised oodatud osa võtma

9.märtsil kell 11:00-13:00 toimub Eesti Folkloorinõukogu üldkogu Tallinnas, Vene tänav 6, II korruse saalis. Lisaks üldkogu ametlikule osale, kus kinnitatakse 2018. aasta majandusaastaaruanne, 2019. aasta tegevusplaan ning kuulatakse töörühmade esitlusi, toimub ka arutelu liikmetega.

Arutelude teemaks on “Kuidas motiveerida rühmi (Laulu- ja Tantsupeo aastal) folklooriga tegelema?” ja “Millised rühmad võiksid meie liikmete arvates käia Eestit folkloorifestivalidel esindamas?”.

Pärast üldkogu on väikene kehakinnituspaus ja siis on võimalik kõikidel huvilistel liituda avatud osaga: 14:00 kuulutame välja Eesti Folkloorinõukogu folkloorikuraatori preemia saaja

14:15 Kultuuriministeeriumi esindaja ettekanne “Pärimuskultuuri roll riiklikus kultuuripoliitikas. Kuidas riik toetab ja soosib pärimuskultuurivaldkonna arengut?”

15:00-16:00 Rahvakandle jäädvustamise ja kaardistamise töörühma ettekanne – projekt “Rahvakandle jäädvustamise ja säilitamise töörühm 2012-2018” ja Guldžahon Jussufi koostatud kogumiku “100 eesti rahvakandlemängijat ja -meistrit. XX-XXI sajand” esitlus.

Comments are closed.