KOOLITUS “RAVIMTAIMEDE MAAGILINE VÄGI”

top feature image

KOOLITUS “RAVIMTAIMEDE MAAGILINE VÄGI”

Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm korraldab 4.-5. juulini 2020 Läänemaal Pusku talus kahepäevase koolituse “Taimede maagiline vägi”. Koolitusel tutvustame taimede raviomadusi ja rolli rahvatraditsioonis, õpime looduses taimi ära tundma ning saame teadmisi nende raviomaduste kohta. Räägime “Agrafena Kupalnitsa” ehk Agrippina Supleja päevast, jaanipäeva ja pööripäevaga seotud traditsioonidest ja rituaalidest.

Vene folklooriansambel Bõliina tutvustab traditsioonilisi jaanipäeva laule, tantse, rituaale, rahvauskumusi, rahva- ja ringmänge. Punume lillepärgasid, lillevanikuid-amulette, valmistame saunavihtasid ja käime saunas. Soovi korral on võimalus lisatasu eest rentida parvesauna.

Koolitus toimub vene keeles, olemas on eestikeelsed materjalid ning vajadusel tõlgime kogu koolituse jooksvalt eesti keelde. Koolituse läbiviijaks on tuntud vene traditsioonide tundja ja edasiandja Natalja Jampolskaja. Ajakava, koolituse maksumuse ja registreerumise kohta leiab infot meie kodulehelt.

LOE KURSUSE KOHTA LÄHEMALT!

Comments are closed.

Post navigation